Share |

Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! Pomozte vydat knihu pro děti

foto: Jaromír Štejnar a Michal Široký

O čem kniha vypráví:
"Znáte ten pocit, když se začtete do knihy a její příběh Vás zcela pohltí? Tak přesně tohle se stalo i medvědovi Wrr. A to doslova!

V otlučené krabici od bot se dostane do zdánlivě opuštěné továrny, ve které vznikají knihy. Ano, všechny ty knihy, kterých máte doma plné police nebo knihovny. Když se do jedné z nich začte, je doslova vtažen do děje a stává se součástí jejího příběhu. Narazí zde na pirátskou bandu v čele s protřelým kapitánem Crabsonem. Ten se plaví napříč knihami, v jejichž příbězích hledá ukryté součástky z rozbitého stroje na výrobu knih. Jeho cíl je jediný – získat nad vynálezem moc a podmanit si tak celý knižní svět! Podaří se medvědovi Wrr překazit jeho ničemný plán?"

Autoři ke knize řekli:
"Jsme dva grafici - samouci. Jaromír Štejnar a Michal Široký, ve zkratce by se dalo říci, že jsme oba hlavy, které stále baví něco vytvářet. Kreslení a psaní nám pomáhá naše nápady zhmotňovat. Oba jsme dostali touhu, něco po sobě zanechat. Nějaké poselství. Cítíme, že tato doba je stále více digitalizována a zájem o knihy opadá. Proto nás napadlo vytvořit svěží a poutavou knihu, plnou obrázků. Chceme aby děti měly chuť si ji pročíst a poznaly kouzla, která knižní svět ukrývá. Tomu jsme přizpůsobili i celý příběh. Medvěd Wrr, objevuje tajemství knih. V tomto světě se může snadno stát, že Vás kniha příběhem naprosto pohltí. V naší knize se tak ale děje doslova. 5. března 2017 začala kampaň na portálu Hithit.cz, kde vybíráme finanční prostředky na realizaci knihy."
 
Kampaňna portálu Hithit.


jádu
view counter