view counter
Share |

Robert Smith - akustický miniset na festivalu BBK Bilbao

Vcelku raritní situace z festivalu v Bilbau. Frontman The Cure během technických trablů před koncertem své kapely potěšil fanoušky třemi skladbami v sólo podání. The Cure objíždějí jako headlineři evropské festivaly, dokonce mají za sebou premiérové (!) vystoupení v Rusku. Prozatím vše probíhá na výbornou - Smithovi to skvěle zpívá, výběr songů je (v rámci možností) proměnlivý a hravý, výpomoc od kytaristy Reevese Gabrelse dodává setům zajímavou šťávu. Před koncertem ve španělském Bilbau 12. 7. 2012 však došlo k poměrně curiozní situaci: když se kvůli nepříjemným problémům s keybordem Rogera O'Donella nástup kapely na pódium neustále oddaloval, Robert Smith se vydal k mikrofonu sám, ve španělštině se omluvil za zpoždění a na akustickou kytaru vystřihl Three Imaginary Boys, Fire In Cairo a Boys Don't Cry (ta pak zazněla i jako poslední přídavek regulerního setu, v plné - celokapelní - palbě). 
Další zastávkou letní Cure tour jest fest Optimus v Portugalsku (14. 7.), nejblíže je máte možnost zastihnout v Rakousku na Frequency (18. 8.), po boku Placebo, Korn nebo The XX.
Komu je toto video málo, může se podívat TADY na záznam německé televize ZDF z nedávného festivalu Hurricane - Pictures of You, High, Lovesong, Robert interview, Sleep When I'm Dead, The Hungry Ghost, Bananafishbones, Robert interview, The Walk, Friday I'm In Love, Doing the Unstuck, Robert interview, Want, Wrong Number. Pozor, záznam ZDF bude k dispozici údajně jen týden.

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.