Hledáte job v módním průmyslu? O jednom víme

foto Freshlabels

Hledáte práci v módním průmyslu? O jednom místě víme: obchod Freshlabels nabízí násleudjící volné místo:

lodivod / team leader

popis pozice

vedení čerstvého týmu mladých divočáků, kteří řeší každodenní chod online obchodu .. objednávky zboží od dodavatelů, logistika, naskladňování, focení, správa front a back endu webu, práce s informačním systémem, komunikace se zákazníky, expedice, reklamace ..

osobní předpoklady vhodného uchazeče

organizační schopnosti

pečlivost

komunikativnost

zájem o street módu

společenský typ

dovednosti

perfektní orientace na internetu

výborná znalost MS office

aktivní znalost AJ

MAC friendly

řidičský průkaz B

výhodou

vzdělání

minimálně SŠ s maturitou

pracovní zkušenosti

zkušenosti s vedením lidí, obchodem a administrativou výhodou

pracovní působiště

teplice

nástup

1.6.2011

nabízíme

zajímavou a zodpovědnou práci v čerstvém kolektivu

různorodé pracovní úkoly

možnost využití vlastní iniciativy a kreativity

zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou

pracovní smlouvu na plný úvazek

v případě zájmu zašlete životopis s aktuální fotografií a motivační dopis na email

office@freshlabels.cz

uzávěrka přijímání přihlášek je 15.5.2011

refresh your working life!

jádu
view counter