Share |

Anketa o módě a stylu: Mariana Kučerová, Dyzajnoff

Mariana Kučerová je studentkou dějin umění na UK a od samého počátku také pracuje pro Dyzajnoff, obchod plný designu, kterým se ráda obklopuje. Dyzajnoff nabízí výrobky více než 100 především českých autorů, od šperků, přes oblečení až po přírodní kosmetiku nebo porcelánové nádobí. Můžete v něm pořídit ručně tvořené věci a to vše v historickém centru Prahy, v Ostrovní 20, od pondělí do soboty, od 11 do 19 hodin.
 
Vaše definice módy a stylu?
Ve vztahu k oblékání to pro mě znamená nějaké sebevyjádření, možnost volby..Myslím, že každý má nějaký svůj osobitý styl oblékání, který ho charakterizuje. Styl je širší pojem, který lze aplikovat téměř na cokoliv. Opět to vidím jako něco, co si můžeme každý svobodně vybrat, ukazuje to nějakou osobní preferenci.
 
Co máte nejraději na své práci?
To, že mám tu možnost pracovat řekněme v projektu, který mi dává smysl, připadá mi užitečný a ztotožňuji se s ním. Zároveň se díky této práci pohybuji mezi zajímavými lidmi a obecně v pro mě velmi inspirativním prostředí.
 
Jak si dobíjíte baterky?
Baterky mi každý den dobíjí naše kříženka border kolie Boženka svojí přímočarostí a láskou. Pak samozřejmě rodina a kamarádi. A i když to možná zní nelogicky, tak je to také vaření se sklenkou vína v ruce, u kterého tak nějak relaxuju.
 
Co děláte proti šedi?
Navštěvuju nová místa. Učím se nové věci. Čtu. Potkávám a poznávám lidi. Raduju se z maličkostí. Těším se.
 

www.facebook.com/dyzajnoff
 
Dyzajnoff
 
Ostrovní 20
Praha 1
otevřeno denně kromě neděle 11:00 - 19:00

 


jádu
view counter