Share |

Anketa o módě a stylu: Kateřina Turková, Dyzajnoff

Již přes rok můžete zakoupit tvorbu cca 100 různých (převážně českých) designérů nejen během víkendových Dyzajn marketů, ale také každý týden od pondělí do soboty v obchodě Dyzajnoff. Jeho vedoucí je od úplného začátku Kateřina Turková. 
 
Vaše definice módy a stylu?
Nad tím jsem nikdy moc nepřemýšlela... Zásadní je asi najít si ten svůj styl, ve kterém se cítím, že to jsem já. A ustát to, že to třeba zrovna není móda pro letošní sezónu. A myslím, že je to hodně vidět, pokud se někdo ve svém outfitu cítí dobře a když to pro něj není jen „kostým“. Pro mě osobně je důležité, abych se sama cítila dobře, a oblečení v tom hraje velkou roli a jsem schopna se ráno několikrát převléknout. Ale pokud tohle někdo vůbec neřeší a oblékne si to, co má zrovna navrchu skříně, je to úplně v pořádku, naopak je asi daleko víc praktický ☺
Co máte nejraději na své práci?
To, že můžu na výsledku své práce pracovat od začátku až do konce, to, že nedělám jen jednu konkrétní činnost pořád dokola, ale jsem tak trochu za vším, od úklidu přes prodej až po nějaké strategičtější rozhodování a plánování.
A taky ty, se kterými tu práci dělám, protože to jsou ony, se kterými trávím každý den nejvíce času. A vím, že jim ta práce není lhostejná a mohu se na ně absolutně spolehnout. Což je tak trochu sen.
Jak si dobíjíte baterky?
Změnou prostředí, únikem někam jinam, než kde se mi ty baterky vybily. Nejčastěji utíkám z města někam do lesů, kde se můžu na chvíli zastavit a vrátit se zase zpátky sama k sobě. A když to zrovna nejde, tak mám kolem sebe naštěstí spoustu lidí, se kterými si můžu vydechnout i uprostřed města.
Ale hlavně se snažím potřebě dobíjet si baterky předcházet.
Co děláte proti šedi?
Dívám se kolem sebe. A té šedi naštěstí moc nevidím.

 


jádu
view counter