view counter
Share |

Anketa o módě a stylu: HANK

Vymyšleno v lese, vyrobeno v České republice.
Hank je značka, která vznikla v českých horách, v Krkonoších. Inspiruje se přírodou, jednoduchými motivy a preferuje pohodlné střihy. Nyní se výroba přesunula do Česka a byla svěřena několika šikovným švadlenkám. S Hank se obléknete do města i do lesa, na zahradu i na piknik s přáteli. Současně dávám možnost kreativním lidem podílet se na rozvoji značky zasláním vlastního návrhu. Ten se může v rámci limitovaných edicí tisknout na trička a mikiny.

Vy budete mít možnost oblečení vidět na vlastní oči již zanedlouho. Konkrétně 27. a 28. května na Dyzajn marketu léto.

Vaše definice módy a stylu?
Hana Novotná, zakladatelka: Moc si nepotrpím na módní trendy. Nejraději si na sebe vezmu tričko a džíny, tahle kombinace podle mého z módy nikdy nevyjde. Oceňuji když má oblečení přidanou hodnotu, například hezký střih nebo potisk, který zaujme. Mám ráda když vím, jak moje oblečení vzniklo. Kdo a kde ho vymyslel, ušil a potiskl ☺ Mít svůj vlastní styl je fajn. Mám ráda, když se někdo umí hezky obléknout.
 
Co máte nejraději na své práci?
Těší mě pohled na usmívající se zákazníky probírající se jednotlivými kousky mých kolekcí. To je pro mě asi největší odměna.
Cením si volnosti, kterou mi má práce dává. Vlastně je to spíš taková milá povinnost. Baví mě vymýšlet nové střihy, vybírat látky a ladit oblečení do finální podoby. Mojí milou povinností je oblečení nosit a testovat.
 
Jak si dobíjíte baterky?
Mám tolik zájmů, že občas nevím, co dřív. Baterky mi dobíjí lidé okolo mě a moji dva koníci. Hlavu si ráda čistím při tréninku na kole a občas si zajedu i nějaký závod. Miluji jídlo, cestování a poznávání nových míst.
 
Co děláte proti šedi?
Moje oblečení je sice v barvách černé, bílé a v odstínech šedi, nemyslím si ale, že by to byla taková ta nudná šeď. Snažím se dělat to, co baví mě a tak nějak doufám, že to bude bavit i příznivce mojí značky. Ráda abych lidi pozvala na nový e-shop, který brzy spustím.
www.iamhank.cz/shop

 

 
 
 
 


jádu
view counter